Szybka Kolej Miejska w Warszawie - Praca na stanowisku księgowy

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.

Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Praca > Praca na stanowisku księgowy

Praca na stanowisku księgowy

Praca na stanowisku Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie,
  • doświadczenie: minimum 5 lat pracy w księgowości przy wykształceniu wyższym kierunkowym (rachunkowość, finanse, ekonomia) lub minimum 10 lat pracy w księgowości przy wykształceniu średnim lub wyższym niekierunkowym,
  • znajomość ustaw o rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT),
  • umiejętność obsługi MS Office, w tym MS Excel,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego SAGE,
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • mile widziany certyfikat MF lub SKwP i doświadczenie w koordynacji pracami zespołu.

Zakres zadań:

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej na podstawie dowodów księgowych, zapisów zdarzeń w porządku chronologicznym i systematycznym w informatycznym systemie z uwzględnieniem uregulowań przepisów bilansowych i podatkowych,
  • uzgadnianie stanów kont rozrachunkowych i prowadzenie windykacji należności,
  • nadzór nad obiegiem dowodów księgowych,
  • wystawianie i weryfikacja dokumentów księgowych,
  • prowadzenie korespondencji w sprawach związanych z obsługą finansowo-księgową Spółki,
  • kierowanie zespołem realizującym zadania w zakresie obsługi księgowej Spółki,
  • archiwizacja dokumentów księgowych.

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • możliwości rozwoju i wymiany doświadczeń,
  • pracę na cały etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport),
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i partnerskie relacje w zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz własnoręcznie podpisanego Obowiązku informacyjnego, w terminie do 10 czerwca 2018 roku włącznie na adres e-mail biuro@skm.warszawa.pl z dopiskiem "praca na stanowisku Księgowy"

Prosimy o zawarcie w aplikacji nastepującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, teks jednolity Dz. U. 2016, poz. 922).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Masz pytania? Zwróć się do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (24/7)

(22) 19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym (22) 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej