Szybka Kolej Miejska w Warszawie - Praca

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.

Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Praca

Praca

OFERTY PRACY W SKM

Praca na stanowisku kontrolera – ZKW - 1

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z gospodarczym zakresem prowadzenia działalności przedsiębiorstw
  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie funkcjonowania spółek
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z wykonywaniem kontroli gospodarczych
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excell, Powerpoint)
  • Wysoki stopień komunikatywności i kultury osobistej
  • Obiektywizm
  • Umiejętność opracowywania planów i programów kontroli
  • Umiejętność analizowania danych oraz formułowania wniosków i zaleceń pokontrolnych

Podstawowe obowiązki:

  • wykonywanie kontroli (w szczególności gospodarczych) w komórkach organizacyjnych Spółki Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o.,
  • prowadzenie dochodzeń oraz postępowań wyjaśniających zleconych przez Prezesa Zarządu lub Kierownika Działu.
  • prowadzenie sprawozdawczości z wykonanych czynności.

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności
  • zdyscyplinowania
  • umiejętności samodzielnego określania priorytetów wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 31.01.2018 r. włącznie, na adres e-mail: biuro@skm.warszawa.pl z dopiskiem „praca na stanowisku kontrolera – ZKW - 1”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Praca na stanowisku kontrolera – ZKW - 2

Wymagania:

  • 6 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego (maszynista, dyżurny ruchu, nastawniczy, toromistrz, kierownik pociągu)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów PKP PLK S.A. obowiązujących przewoźników kolejowych
  • Dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office (Word, Excell, Powerpoint)
  • Dyspozycyjność (część obowiązków może być wykonywana w godzinach nocnych, weekendy i święta)

Wykonywanie kontroli w komórkach organizacyjnych Spółki Szybkiej Kolei Miejskiej Sp. z o.o., w szczególności w zakresie:

  • wykonywania obowiązków zgodnie z przepisami/regulaminami obowiązującymi w SKM Sp. z o.o., przez Maszynistów, Kierowników pociągu, Dyżurnych ruchu, Ustawiaczy, Rewidentów taboru,
  • kontroli zapisów rejestratorów parametrów jazdy ATM (po przeszkoleniu)
  • stanu psychofizycznego i trzeźwości pracowników Spółki,
  • stanu technicznego pojazdów kolejowych,
  • wdrażania i przestrzegania przepisów, instrukcji i regulacji wewnętrznych,
  • prowadzonych szkoleń i egzaminów w spółce oraz innych szkoleń organizowanych na zlecenie spółki
  • prowadzenie sprawozdawczości z wykonanych czynności i dodatkowo zleconych kontroli

  • umiejętności określania priorytetów wykonywanych zadań.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 31.01.2018 r. włącznie, na adres e-mail: biuro@skm.warszawa.pl z dopiskiem „praca na stanowisku kontrolera – ZKW - 2”

Masz pytania? Zwróć się do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (24/7)

(22) 19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym (22) 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej