Szybka Kolej Miejska w Warszawie - News

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

You are here > Home > News

News

 
Zmiany w kursowaniu pociągów na linii do Legionowa

W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Praga, od 22 do 25 marca br. nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów pomiędzy Warszawą i Legi (...)

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet!

Z okazji Dnia Kobiet – wszystkim Paniom życzymy owej aury tajemniczości, którą widzą poeci. Żeby zawsze z nadzieją spoglądały w przyszłość, a w otaczającym ich świecie dostrzegły radość istnienia i szczęście. Ż (...)

Zmiany w kursowaniu pociągów na linii siedleckiej

W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów, od 11 do 24 marca br. nastąpią ograniczenia w ruchu na odcinku Warszawa Wschod (...)

Weekendowe zmiany w kursowaniu pociągów na linii otwockiej

W związku z kolejnym etapem prac modernizacyjnych na linii kolejowej nr 7 i stacji Otwock oraz związanymi z tym utrudnieniami w ruchu, od godz. 20:00 w piątek, 1 marca do godz. 5:00 w poniedziałek, 4 marca br. (...)

Koncert z okazji 209. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina

Już wkrótce kolejna edycja "Koncertów Urodzinowych" organizowanych przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, z okazji rocznicy urodzin słynnego kompozytora.

Żałoba narodowa po śmierci Jana Olszewskiego

W związku ze śmiercią Jana Olszewskiego, Premiera Polski w latach 1991-1992, Kawalera Orderu Orła Białego, od piątku 15 lutego do soboty 16 lutego do godz. 19.00, została ogłoszona żałoba narodowa.

News  /  5 lutego 2019

Jesteśmy z Wami

4 lutego już po raz dziewiętnasty obchodzony był Światowy Dzień Walki z Rakiem. Szybka Kolej Miejska udostępniła swój tabor i zaplecze techniczno-postojowe na potrzeby realizacji najnowszego spotu Fundacji Aliv (...)

News  /  30 stycznia 2019

SKM szuka pracowników

Szybka Kolej Miejska sp. z o.o. zatrudni Maszynistów, Starszego Specjalistę ds. zamówień publicznych, Inspektora ds. technicznych, Elektryka oraz Zastępcę Kierownika Zespołu Finansowo-Księgowego. Szczegółowe in (...)

Bezpieczny przejazd – przez cały rok

Ponad tysiąc prelekcji edukacyjnych skierowanych do dzieci, kilkaset akcji prewencyjnych dla dorosłych, dziesiątki tysięcy broszur i ulotek rozdystrybuowanych wśród społeczeństwa, tysiące instruktorów szkół nau (...)