Szybka Kolej Miejska w Warszawie

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Aktualności > Mecz piłki nożnej na PGE Narodowym

« powrót

Aktualności  /   13 października 2019
Autor  /  administrator

Mecz piłki nożnej na PGE Narodowym

W związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska – Macedonia Północna na PGE Narodowym w dniu 13.10.2019 r. (początek meczu o godz. 20:45) zostają wprowadzone zmiany w zakresie funkcjonowania połączeń kolejowych.

Mecz piłki nożnej na PGE Narodowym

Po meczu dla zapewnienia lepszego rozwozu kibiców operatywnie zostaną opóźnione pociągi:

  • 19994 (KM) relacji Warszawa Wschodnia (22:25) – Skierniewice (23:45); odjedzie ze stacji Warszawa Wschodnia 10 minut później (22:35);
  • 99970 (SKM S2) relacji Sulejówek-Miłosna (22:10) – Warszawa Lotnisko Chopina (23:01); odjedzie ze stacji Warszawa Wschodnia 10 minut później (22:39);
  • 99208 (KM) Otwock (22:00) – Warszawa Zachodnia (22:50) odjedzie ze stacji Warszawa Wschodnia 8 minut później (22:43).

Dodatkowo, w niedzielę 13 października, w godz. 22:00-24:00 wprowadzone zostaje wzajemne honorowanie biletów ZTM, Kolei Mazowieckich i PKP Intercity:

  • bilety ZTM wszystkich rodzajów ważne będą na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia w wszystkich pociągach Kolei Mazowieckich oraz PKP Intercity za wyjątkiem pociągów EIP obsługiwanych składami serii ED250 „PENDOLINO” oraz wagonów sypialnych i z miejscami do leżenia.
  • bilety Kolei Mazowieckich i PKP Intercity (do odpowiednich stacji, strefowe i sieciowe) będą ważne na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia we wszystkich pociągach SKM.

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np. 03.09. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

POSTANOWIENIA TARYFOWE

Posiadacze biletów, biletów-zaproszeń oraz akredytacji wydanych przez UEFA na mecz są uprawnieni do nieodpłatnego przejazdu pojazdami Warszawskiego Transportu Publicznego w granicach 1 strefy biletowej oraz do bezpłatnego korzystania z parkingów działających w systemie Parkuj i Jedź (Park & Ride) w okresie od 13 października 2019 r. od godz. 6:00 do 14 października 2019 r. do godz. 1:00.

Ponadto posiadacze ww. dokumentów wstępu na mecz są uprawnieni do bezpłatnego przejazdu pociągami Kolei Mazowieckich na zasadach opisanych powyżej.

Więcej informacji o zmianach w funkcjonowaniu Warszawskiego Transportu Publicznego w związku z meczem, można znaleźć w tym miejscu.

 
 
 

Masz pytania? Zwróć się do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (24/7)

(22) 19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym (22) 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej

Tłumacz migowy Kontakt z tłumaczem migowym online - kliknij aby skorzystać »