Szybka Kolej Miejska w Warszawie

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Aktualności > Już dzisiaj o godz. 19.00, w hali Torwaru w meczu europejskich pucharów AZS Politechnika Warszawska podejmie jedną z najlepszych klubowych drużyn na świecie - Fenerbahce Grundig Stambuł.

« powrót

Aktualności  /   4 listopada 2013
Autor  /  Redaktor

Już dzisiaj o godz. 19.00, w hali Torwaru w meczu europejskich pucharów AZS Politechnika Warszawska podejmie jedną z najlepszych klubowych drużyn na świecie - Fenerbahce Grundig Stambuł.

Już dzisiaj o godz. 19.00,  w hali Torwaru w meczu europejskich pucharów AZS Politechnika Warszawska podejmie jedną z najlepszych klubowych drużyn na świecie - Fenerbahce Grundig Stambuł.

     Warszawskich kibiców siatkówki czeka więc wielkie wydarzenie.


     Przypominamy o tym, bo Szybka Kolej Miejska i Akademicki Związek Sportowy Politechniki Warszawskiej podpisały umowę o współpracy w br. Na jej bazie siatkarze promują naszą firmą na wszystkich swoich materiałach reklamowych oraz podczas zawodów. Na mecze rozgrywany w stolicy organizatorzy przekazują bilety dla podróżnych SKM. I tak będzie w tym przypadku. Dla osób , które wezmą w dzisiejszym konkursie na Facebooku – w nagrodę będą bilety na mecz.
 

     O sile Fenerbahçe stanowi trio skrzydłowych: żywa legenda światowej siatkówki - Serb Ivan Miljković, doskonały i niesamowicie skoczny Kubańczyk - Leonel Marshall oraz świetny technicznie Brazylijczyk - Felipe Fonteles. Trenerem zespołu ze Stambułu jest zaś dobrze znany w Polsce Argentyńczyk - Daniel Castellani.

     

     - Dla nas mecz z tak doskonałą drużyną to niesamowita frajda - mówi trener AZS Politechniki, Jakub Bednaruk. - Nie jesteśmy faworytami, co pozwoli nam zagrać na luzie. Będziemy się dobrze bawić i może pokusimy się o sensację? - dodaje z uśmiechem. - Wierzę, że hala Torwaru wypełni się do ostatniego miejsca. Do Warszawy przyjeżdża w końcu Ivan Miljković, jeden z najlepszych atakujących naszej planety. Porównując z piłką nożną: to tak jakby na Łazienkowskiej zagrał Cristiano Ronaldo - dodaje.
 

     Przed meczem z Fenerbahçe optymistycznie nastawieni są też zawodnicy. - Na początek przygody z Challenge Cup trafiliśmy na bardzo mocną drużynę, nie mamy więc nic do stracenia - twierdzi Maciej Pawliński, kapitan Inżynierów. - Jeszcze niedawno Miljkovicia i Marshalla podziwiałem w telewizji, a teraz będę mógł zagrać przeciwko nim - cieszy się Artur Szalpuk.
 

     - Liczę na pomoc kibiców. Grać przy wypełnionych po brzegi trybunach Torwaru i niosącym do boju dopingu to sama przyjemność - kończy trener Jakub Bednaruk.

 
 
 

Masz pytania? Zwróć się do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (24/7)

(22) 19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym (22) 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej